FORUM STUDENTÓW FILOLOGII ANGIELSKIEJ - Warunki użytkowania

Rejestrując się na „FORUM STUDENTÓW FILOLOGII ANGIELSKIEJ” (zwane dalej „my”, „nas”, „nasz”, „FORUM STUDENTÓW FILOLOGII ANGIELSKIEJ”, „http://filologiagallus.phorum.pl”) zgadzasz się na poniższe warunki oraz akceptujesz regulamin użytkowania serwisu internetowego phorum.pl. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „FORUM STUDENTÓW FILOLOGII ANGIELSKIEJ”. „FORUM STUDENTÓW FILOLOGII ANGIELSKIEJ” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Forum „FORUM STUDENTÓW FILOLOGII ANGIELSKIEJ” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do pobrania ze strony phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie phpBB3.PL.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „FORUM STUDENTÓW FILOLOGII ANGIELSKIEJ” ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „FORUM STUDENTÓW FILOLOGII ANGIELSKIEJ” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.


Powrót do ekranu logowania

cron